Біля готелю відкрився Храм Ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».

Чудотворна Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» привезена у 2014 році з Афона з Дохіарської обителі. Із 2014 по 2017 рік знаходилась у Свято – Успенському Соборі Києво Печерської Лаври. Після закінчення будівництва храма на честь цієї ікони «Скоропослушниця» 22 листопада 2017 року торжественно перенесена до нашого Храму на постійне місце перебування.
Радо запрошуємо молодят об’єднатися у єдине ціле через Таїнство православного Вінчання.

Надзвичайно тепла і затишна атмосфера храму і чарівна територія храму є ідеальним місцем для створення нової родини та отримання на це Божого благословення. Настоятель храму тепло зустріне вас і щиро молитиметься за ваш шлюб а весільний передзвін на церковних дзвонах, додадуть атмосферу радості й урочистості, адже стається чудо: перед Богом з’єднуються дві долі – чоловік та жінка – і стають єдиним цілим.

Вінчання (Шлюб) є Таїнство, в якому наречений і наречена, при добровільній обіцянці вірності одне одному перед священиком і Церквою, благословляються на подружнє співжиття на зразок союзу Христа з Церквою, і їм випрошується і подається благодать Божа для взаємної допомоги й чистої однодушності, і для благословенного народження та християнського виховання дітей. Саме цю важливу подію у родинному житті ви можете здійснити у храмі Ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».
Після вінчання, ви матимете змогу зробити на території храму такі фотознімки, які не будуть залишати байдужими ні вас, ні ваших друзів, протягом усього вашого благословенного Богом життя. А можливість не тільки взяти церковний шлюб, але й одразу відсвяткувати весілля у готелі «Камянка» біля церкви,зробить день вашого єднання незабутнім.

Також у храмі Ікони Пресвятої Богородиці «Скороапослушниця» священнодійством є Таїнство святого Хрещення. Це Таїнство, яке руйнує все гріховне і народжує в новому житті, єднаючи людину з Богом.
Будь-яка людина, що завітає до нашого храму, відчує на собі благодатну дію духовно-теплого намоленого храму, та ту любов, з якою наша громада приймає до себе кожну нову людину. Храм Ікони Пресвятої Богородиці «Скороапослушниця» наче створений для проведення хрестин: округла форма,розкішний іконостас, а також духовна теплота зробили його рідним храмом для багатьох і багатьох людей, що переступили його поріг.
Настоятель храму разом із громадою роблять усе можливе, щоби кожна віруюча людина, а особливо та, яка прийшла до нашої церкви вперше, відчула тут на собі благодатний Божий спокій і мир, що змінюють кожного на краще і пробуджують бажання ставати доброю людиною. Індивідуальний підхід і шанобливе ставлення до кожної людини є одними з найголовніших засад нашої громади, що завжди було характерно для українського Православ’я.
Кожне Хрещення, яке відбувається у нашому храмі, є індивідуальним, тобто, це Ваше особисте велике родинне свято, на якому відбувається приєднання до Церкви Христової тільки Вашої дитинки. У ті дні, коли охочих похреститися багато, хрещення розписуються на різний час так, щоб на одному обряді була лише одна дитинка.Храм опалюється взимку і тому в ньому завжди комфортні 20-22 градусів тепла.

Час проведення Хрещення. Хрестити дозволяється у будь-який день протягом цілого року. Ніяких обмежень не існує! Чи то піст, чи не піст, будень чи вихідний – хрестити можна завжди. Хрещення у дні відправи Божественної Літургії (неділі і свята) можливе після закінчення служби.
Оплата, пожертва за обряд – це особливість нашого храму. Фіксована ціна відсутня, і кожна родина сама визначає ту пожертву, яку вона хоче внести за обряд Хрещення. Це дає змогу менш заможним людям завжди хрестити своїх дітей, незалежно від фінансового стану родини, а багатшим – виявити свою подяку і жертовність перед Богом, пам’ятаючи, що громада існує виключно на пожертви своїх парафіян.

Фото – та відеозйомка з власною технікою дозволяється без жодних обмежень
Ви також маєте гарну можливість відразу відсвяткувати Хрещення в ресторані готеля.